איך תכשיט נולד?

תכשיט נולד מרעיון עיצובי של אמן התכשיטים ומהאהבה ליופי ולאסתטיקה. הם חוברים ומייצרים פרטי בעל ערך לא רק כספי, כי עם רגשי ואמנותי. תכשיטים מייצרים מכמה וכמה חומרים מגוונים, אבל הבסיס הקלאסי והבלתי מעורער של תכשיטים יפים הוא תמיד המתכות היקרות, ובראש ובראשונה כסף, נחושת וזהב. פריטים המיוצרים ממתכות יקרות אלה הםאות ומופת לטעם טוב,מה גם שהם יפהפיים ומרהיבים באפשרויות שלהם, ונשארים שנים בכל משפחה כנכס צאן ברזל המועבר מדור לדור. חשיבותם של חומרי הגלם והדרך שבה עושים בהם שימוש מובנת מאליה ועל כן רצוי לבחור בקפידה היכן לרכוש תכשיטים ולדעת בדיוק מאיזה בית הם באו.תכשיטים
 

היוקרה והמוניטין של חומרי גלם משובחים


מתכות יקרות אינן משמשות רק למסחר ולהשקעה, למרות שברור שהן השקעה כלכלית נבונה במיוחד. מתכות יקרות ומשובחות כמו זהב, כסף טהור ופלטינה הפכו לאורך ההיסטוריה לאבן דרך בתרבות ובאמנות, אם ביצירה ממש ואם בכתיבה עליהן. שמות של חומרים כמו זהב טהור או כסף נמצאים למכביר ביצירות ספרותיות ששילבו אותן כאבן פינה לטעם טוב. חומרי הגלם האיכותיים באמת הם סממן של יוקרה ומעמד, ומסמלים משאת נפש להחזיק בחפץ יקר ערך שמתלווה אליו היסטוריה ארוכה ומסורת תרבותית שבה הוא משתלב בטבעיות. מתכות יקרות יימצאו ביצירת אמנות כמו ציור, פיסול, ותכשיטים ייחודיים המותאמים אישית לטעם המזמין אותם.
 

מה לחפש בתכשיט מושקע באמת?


תכשיט טוב מתחיל מהבסיס, מחומר הגלם שממנו הוא מיוצר, ממתכת יקרה המבטיחה מקסימום ערך נוסף על היופי שלו. אין דומה תכשיט מכסף טהור לתכשיט שנוצר מסגסוגות למיניהן, שגם משפיעות על המראה החיצוני שלו. לא לחינם מציינים את הקראטים של זהב הטהור, משום שההבדל ניכר בברק, בצבע ובערך הכספי. לא בכדי השאיפה היא להגביה את הרף גם בשיבוץ אבנים יקרות כמו פנינים ויהלומים בתכשיטים מעודנים ואנינים שעיצובם עלי. תכשיטים משובצים טובים באמת משתמשים רק בתכשיטים העשויים ממתכת טובה באמת, המכילה רק מה שנחוץ לכך ולא יותר. גם האביזרים הנלווים לתכשיטים ומשמשים לייצורם ומחברים בין האלמנטים שלהם.
 

ברכת זהב – הבית הטוב שממנו מתחיל הכל


לאחר 40 שנות מתן שירותים מגוונים לענף התכשיטים, ולאחר ניסיון כה ארוך, החברה המשפחתית ברכת זהב יצרה את מגוון המוצרים והשירותים שלה ללקוחות בענף המעניקים לה מוניטין. היא פועלת בארץ ובעולם ומציגה מסורת של טעם טוב ואיכות מוקפדת בכל מוצר שהיא משווקת. החברה מוכרת וקונה זהב, גם מלקוחות פרטיים, מתכות יקרות כמו זהב טהור, כסף, פלטינה ופלדיום, ומעניקה הערכת שווי ללא עלות. ברכת זהב משווקת אביזרים לתעשיית התכשיטים לשם ייצורם, כמו מנעולים ולולאות, מוטות הברגה וחומרי הלחמה. כמו כן, החברה משווקת תכשיטים מוכנים לשיבוץ יהלומים, ובכך מעניקה להם את הנופך היוקרתי והאסתטי העילאי ביותר.

מחשבון זהב