אספקת תכשיטי זהב לחנויות

כבר מעל 40 שנים שחברת "ברכת זהב" פועלת בענף המתכות היקרות ומספקת חומרי גלם ותכשיטי זהב חצי מוגמרים לחנויות תכשיטים, זאת מבלי להתפשר על שירות ואמינות ברמות הגבוהות ביותר, כפי שניתן לצפות מחברה משפחתית.

כאשר הלקוחות בוחרים תכשיטים, אין הם מכירים, בדרך כלל, מה כלל תהליך הייצור או איזו דרך היה עליהם לעבור כדי להגיע אליהם. לרוב הם רואים את התוצר המוגמר ומתרשמים ממנו בחנות התכשיטים. אך בפועל התכשיט עבר כברת דרך ארוכה מאז היה חומר גלם ועד עיצובו הנוכחי.

אספקת תכשיטי זהב לחנויות
מה כולל עיצוב תכשיטים?

מעטים בעלי המקצוע אשר מעצבים את התכשיט ממש מאפס ורבים מהם יזדקקו לחומרי הגלם או לתכשיטים חצי מוגמרים שבהם הם ישבצו אבני חן או יהלומים. למעשה,במקרים רבים, רכישת חומרי גלם או תכשיטים חצי מוגמרים מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך הייצור. וכך, חנויות תכשיטים שונות ומגוונות רוכשות תכשיטים חצי מוגמרים וחומרי גלם בנפרד. זאת כמובן בכפוף לבדיקות חשובות כמו למשל, טיב חומר הגלם, עמידותו, אופן השימוש בו וכמובן, לא פחות חשוב – עלותו.


עבודתו של יצרן התכשיטים מעולם לא הייתה פשוטה יותר

אנו בחברת "ברכת זהב" עוסקים באספקת תכשיטי זהב לחנויות כבר ארבעה עשורים. אצלנו ניתן למצוא אביזרים חצי מוגמרים מתוצרת מקומית ומייבוא לרבות עגילים לשיבוץ, מנעולים, מוטות לחיצה, מוטות הברגה, לולאות, פרפרים, כדורים, חומרי הלחמה ועוד. נוסף, אנו משווקים גם תכשיטים מזהב אשר מוכנים לשיבוץ יהלומים והופכים את עבודתם של יצרני התכשיטים לפשוטה וידידותית יותר במידה משמעותית. בין המוצרים שלנו ניתן למצוא צמידי טניס, טבעות סוליטר ועגילים.


חומרי גלם ברמת איכות גבוהה

ישנם יצרני תכשיטים אשר אינם רוצים לעבוד עם תכשיטים מוכנים, אלא מעוניינים לעשות בעצמם את כל עבודת הייצור, על תהליכיה השונים. לשם כך הם זקוקים לחומרי גלם מתאימים, שמהם אפשר ליצור תכשיטים. גם כאן אנו נכנסים לתמונה. לברכת זהב שלל שירותים בתחום,לרבות מסחר במתכות יקרות כגון כסף וזהב טהור, פלטינה ופלדיום והכול במחירים הטובים ביותר בענף. כמו כן, אנו מספקים שירותי זיקוק של מתכות יקרות ופסולת מתכות. זהו שירות נהדר המאפשר למחזר תכשיטים ישנים, או כל חפץ עשוי מתכת יקרה, ולרכוש מחדש תוצר מוגמר.


כל החומרים להם תזדקקו תחת קורת גג אחת

מלבד חומרי גלם אנו מזמינים אתכם לרכוש גם חומרי עזר מסוגים שונים להם תזדקקו בעת עבודת ייצור התכשיטים. ריכוז מכלול של שירותים תחת קורת גג אחת מאפשר לכם לחסוך זמן יקר בהתרוצצות בין מספר ספקים, וליהנות מהצעת מחיר אטרקטיבית. בין חומרי העזר שאנו משווקים לחנויות נמצאים מוצרי הלחמה, פחים וחוטים, רודיום, סגסוגת ועוד שלל מוצרים איכותיים ושימושיים ליצרני תכשיטים.

אספקת תכשיטי זהב לחנויות היא אינה עניין של מה כך, ועל כן יש לפנות לחברה אמינה ובעלת מוניטין בתחום. אנו ב"ברכת זהב" בעלי ניסיון של שנים רבות ומוניטין משובח. נשמח לסייע לכם לבחור את כל המוצרים וחומרי הגלם הנחוצים לכם.

מחשבון זהב