באתי עם זהב ויצאתי עם כסף

“באתי עם זהב (שאני לא צריכה) ויצאתי עם כסף (הרבה ובמזומן)”,
ככה תיארה לנו סימה בן חיים את ביקורה ב’ברכת זהב’ אחרי הכתבה שפורסמה כאן.

סימה: “היו לי בבית 3 טבעות שרציתי למכור כבר מזמן. ניסיתי בכמה מקומות לפני כן, אבל הצעות המחיר שקיבלתי נראו לי נמוכות. אחרי שקראתי את הכתבה החלטתי לגשת ל’ברכת זהב’. התקשרתי, קיבלתי הסבר כיצד להגיע והיכן להחנות את רכבי (יש להם חניה ללקוחות וזה חשוב בלב תל אביב...)

וכשהגעתי עברתי בדיוק את אותו התהליך שתואר בכתבה:

“קודם כל המקום אכן נעים ומהוגן וקבלת הפנים הייתה של אנשים שהשירות ללקוחות חשוב להם באמת. אבל הכי חשוב מבחינתי היה שבדיקת הזהב התבצעה בנוכחותי ותוך מתן הסבר מפורט על תהליך הבדיקה.
כשקיבלתי את הצעת המחיר הופתעתי מאד מפני שזו הייתה גבוהה בהרבה מהצעות שקיבלתי במקומות אחרים אשר בהם,
בנוסף, כיוונו אותי לעסקת ‘טרייד–אין’, כלומר להחליף את התכשיטים שלי באחרים”.כסף תמורת תכשיטים ומתכרות יקרות

ב’ברכת זהב’ מסבירים לנו שבעסקת ‘טרייד–אין’ התמורה תמיד תהיה נמוכה יותר ולכן עדיף לקבל כסף ובאמצעותו, רק אם רוצים, לקנות תכשיט חדש. סימה, מסעדנית במקצועה, מספרת שמאז היא ממליצה לרבים מלקוחותיה ולחברותיה על ‘ברכת זהב’: “אנשים מחזיקים בבית תכשיטים שהם לא עונדים,תכשיטים שבורים, חלקי תכשיטים, כל מיני מוצרי כסף וזהב שקיבלו בעבר ולא היו בשימוש במשך שנים והם לא יודעים על האופציה המשמחת הזו: לא ‘טרייד–אין’ לעוד תכשיטים, אלא כסף, מזומן, ביד אתו הם יכולים לעשות מה שהם רוצים”.


התמורה הגבוהה ביותר שתוכלו לקבל

‘ברכת זהב’ היא אחת החברות הותיקות בישראל למסחר ולזיקוק מתכות יקרות (זהב, כסף, פלטינה, פלדיום). מותגי התכשיטים המובילים בארץ ובעולם רוכשים כאן חומרי גלם ואביזרים ליצירת קולקציות תכשיטים.
בנוסף ‘החברה רוכשת מלקוחות פרטיים תכשיטים, מטבעות, כלים או כל דבר אחר העשוי מתכת יקרה. התמורה, מבטיחים ומקיימים שם, תהיה הגבוהה ביותר שתוכלו לקבל וזאת בהתאם למחירי הזהב המעודכנים לאותו רגע בבורסת הזהב בלונדון.


שביל הזהב (שכסף מזומן בסופו)

איך זה עובד? הנה בקצרה תיאור התהליך (הקצר גם הוא): כשתגיעו למשרדי החברה, יפנו אתכם לדלפק שמצדו השני יושב איש מקצוע שתפקידו, בין היתר, לבדוק ולשקול את מה שהבאתם. תוך כדי, אם יש לכם שאלות תענו
במקצועיות ובהרחבה. בסיום הבדיקה תקבלו לידכם את מה שהבאתם בחלוקה לשקיות קטנות שעליהן מצוין מספר הקראט של הפריטים ומשקלם המדויק. משם תמשיכו לשלב הבא - קבלת הצעת מחיר מפורטת על גבי טופס מיוחד.

בשלב זה תוכלו להחליט מה ברצונכם לעשות: לצאת כלעומת שבאתם (בדיקת הזהב והערכת השווי מתבצעת בחינם וללא כל התחייבות מצדכם) או למכור ולקבל את התמורה בכסף מזומן, בהעברה בנקאית או בצ’ק (כפי שתבחרו).
לא תכשיטים אחרים “שווי ערך” (או שלא), לא זיכוי כספי. כסף. מזומן. ביד. מלבד תכשיטים, אגב, אנשים מגיעים לכאן עם כל מיני חפצים (העשויים מתכת יקרה) - מטבעות, קופסאות סיגריות, שעונים, כלי כסף וכו’.

ב’ברכת זהב’ מבקשים להדגיש, כי מבחינתם אין משמעות לכמות או למשקל - יש אנשים שמגיעים עם תכשיט בודד
ויש שמגיעים עם יותר. לכל אחד יש אוצר כזה או אחר בבית, אנחנו בטוחים, אבל עד שלא תבקרו שם לא בטוח שתדעו את זה.
 

בשורה התחתונה:

פסח מתקרב, ואתו הסדרים והניקיונות, כך שזה בדיוק הזמן למצוא אוצרות. מצאתם? יופי. תרימו טלפון אלינו, תודיעו שאתם רוצים לבוא, ופשוט תגיעו. לא תרצו - לא תמכרו. תרצו - תרוויחו בענק.

מחשבון זהב