הזהב שלכם שווה יותר

אחת המגמות שמביא עימו משבר כלכלי היא התחזקות הזהב. אנשים פונים להשקעות בטוחות ויציבות והתוצאה – עליית שווי הזהב.
אם ברשותכם זהב שאינכם עושים בו שימוש, זה הזמן למכור אותו !

זהב תמורת כסף מזומן

למה כדאי למכור? גם וגם: רווח וחיסכון

בעת הזו התמורה בגין הזהב גבוהה מאד ובנוסף לכך החזקת זהב מחייבת אותנו בהוצאות עבור ביטוח:
“אנשים לא מודעים לכך, אבל כאשר מחיר הזהב עולה, גם הפרמיה שהם משלמים עבור ביטוח התכשיטים – עולה ואם מדובר בתכשיטים שלא נהנים מהם ביום-יום, אז ההפסד כפול. הסיכון רב יותר כשמדובר בתכשיטים שאינם מבוטחים”.
בברכת זהב מציעים לכל אחד, שבבעלותו תכשיטים או מטבעות ממתכות יקרות, לנצל את המחירים הגבוהים שהשוק מציע כעת עבור חומר הגלם היקר ולמכור אותם ישירות לחברת ברכת זהב, שמבטיחה לתת, באחריות, את המחיר הטוב ביותר.
 

טיפול בלקוח מ- א’ ועד ת’

מי שמגיע לברכת זהב זוכה לטיפול מ- א’ עד ת’. המקום מאובטח ברמה גבוהה. הלקוחות מתקבלים בחדר פרטי עם כל תשומת הלב והדיסקרטיות. הזהב שמביא עימו הלקוח נבדק, נשקל ומתומחר במקום. התהליך לא כרוך בעלויות ולא מחייב את הלקוח במכירת הזהב. מברכת זהב נמסר לנו, כי תהליך הבדיקה לא פוגע בתכשיט וכי הם עומדים לרשות הלקוח בייעוץ בנושא מתכות יקרות ואבנים יקרות, תחום התמחותם - “ייעוץ זה הוא חלק מהשירות שלנו ולא כרוך בעלות כלשהיא”.

ככל שהלקוח מעוניין למכור את התכשיטים או המטבעות הוא יכול לבחור באיזה אופן יקבל את הכסף: במזומן, בהעברה בנקאית, בצ’ק בנקאי, בצ’ק רגיל. כל הדרכים אפשריות מבחינת החברה.
בברכת זהב מדווחים על שביעות רצון גדולה מצד הלקוחות – הן מהיחס האישי והן מהתמורה - “לקוחות חוזרים לבצע עסקאות נוספות וממליצים למכריהם למכור את הזהב שברשותם בחברתנו. בדרך כלל מדובר בירושות, בתכשיטים אישיים ובמטבעות”.
 

מתחייבים למחיר ולשירות הטובים ביותר

בברכת זהב מתחייבים לשירות הטוב ביותר ולמחיר הטוב ביותר בשוק.
באתר ניתן לעקוב אחר מחיר הזהב בזמן אמת.

מחשבון זהב