חומרי גלם לתכשיטים – לא תאמינו מה אפשר לעשות איתם

ברכת זהב זו חברה משפחתית אשר פועלת כבר 4 עשורים בתחום המתכות היקרות. אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של חומרי גלם, לרבות זהב אמיתי, כלים ואביזרים משלימים כדי שאתם תוכלו להגשים את החלום וליצור כל תכשיט שרק תרצו.

עיצוב תכשיטים זהו תחום פופולרי מאוד כבר משחר ההיסטוריה וישנם בעלי מקצוע רבים אשר עוסקים במלאכה. כמובן שיצירת תכשיט מאפס היא אינה עניין של מה בכך, זו אמנות לשמה ומלבד ניסיון והכשרה יש צורך בחומרי גלם מתאימים באיכות גבוהה. בברכת זהב אנו מעמידים לרשותכם שפע של חומרי גלם ואביזרים נלווים הן מתוצרת מקומית והן מיובאים, על מנת שתוכלו להפוך חזון למציאות וליצור בדיוק את התכשיטים אותם ראיתם בדמיונכם.

תכשיטים לשיבוץ יהלומים
מגוון רחב של מוצרים תחת קורת גג אחת

בברכת זהב תוכלו למצוא מגוון גדול וזמין של חומרי גלם לרבות עגילים לשיבוץ, מנעולים, לולאות, כדורים, פרפרים, מוטות הברגה, מוטות לחיצה, חומרי הלחמה ועוד. המגוון הרחב מאפשר לכם ליצור תכשיטים בהתאם לסגנונכם ולהעדפותיכם העיצוביות, כאשר לרשותכם עומדות אפשרויות רבות וטובות. מלבד חומרי הגלם עצמם, תוכלו למצוא גם אביזרים נלווים ומשלימים וכלים אשר ישמשו אתכם לייצור התכשיטים בפועל, בעזרתם תוכלו לבצע את מלאכת הייצור ביתר קלות.


עולם שלם של עיצובים

יצרני תכשיטים רבים מעוניינים ליצור עיצובים ייחודיים אשר לא נראו כמותם ולספר סיפור דרך הדגמים שיצרו. בברכת זהב תוכלו למצוא חומרי גלם בצורתם הטהורה, לערבב אותם עם סגסוגת, לעשות שימוש באביזרים קיימים או אף ליצור דוגמאות מאפס בעזרת ציוד מקצועי והכלים הנכונים. אנו מזמינים אתכם ליהנות מעולם שלם של אפשרויות ומיתרונות מובהקים הנובעים משיתוף הפעולה עמנו, ביניהם וותק, ניסיון, אמינות ומקצועיות שאין להם תחליף. 40 שנות ניסיוננו מדברות בעד עצמן ובאות לידי ביטוי בשירות מן המעלה הראשונה ובשיתופי פעולה רבים עם השוק המקומי והבינלאומי.

טבעת לשיבוץ יהלום


איך רוכשים חומרי גלם בברכת זהב?

אנו בברכת זהב הופכים את תהליך היצירה לכמה שיותר פשוט ונוח. אנו מרכזים עבורכם את חומרי הגלם הנחוצים וכל שנותר לכם לעשות הוא לבחור את מה שתדקקו לו ולהזמין. בין המוצרים שתוכלו לרכוש מאתנו נמצאים:

  • חומרי גלם – זהב טהור וכסף טהור בגרגירים
  • אביזרים חצי מוגמרים – אביזרים לעגילים, מנעולים, כדורים ולולאות
  • תכשיטים לשיבוץ יהלומים – צמידי טניס, צמידי בנגל, טבעות סוליטר, עגילים תלויים, עגילים צמודים, תליונים ורבידים
  • חומרי עזר – מוצרי הלחמה, פחים וחוטים, רודיום וסגסוגות (ליגורה)

בעזרת המוצרים האיכותיים שלנו תוכלו לתת דרור לדמיון וליצור תכשיטים מסוגים שונים בשלל עיצובים ודגמים. כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר או לשלוח הודעה הכוללת פרטים אודות המוצרים בהם הנכם מתעניינים ונציג מטעמנו ייצור עמכם קשר לקבלת הצעת מחיר.

מחשבון זהב