חנוכיות עתיקות / ישנות מזהב - שוות לכם יותר!

בעולם שבו הכל מתחדש בקצב מהיר ויש שפע של אפשרויות, קל להתעלם מערכם של חפצים עתיקים. יחד עם זאת, התעלמות שכזאת עשויה להתגלות כטעות, במיוחד כאשר מדובר בפריטים כמו חנוכיות עתיקות, כל שכן, חנוכיות מזהב.

  • לזהב יש ערך שרק משתבח עם הזמן – כבר שנים רבות שזהב זו מתכת נחשקת וערכה רק ממשיך לעלות, מה שמוביל לכך שלחנוכיות זהב עתיקות יהיה ערך כספי.
  • חפץ אספנות – אם יש לכם בבית חנוכיות ישנות מזהב, כדאי מאוד להגיע איתן אלינו לברכת הזהב לפני שמוותרים עליהן, שכן לחנוכיות יכול להיות ערך בשוק העתיקות והאספנות.
  • היצע וביקוש – חנוכיות זהב עתיקות יכולות להיות מאוד נדירות. יחד עם הביקוש למוצרי זהב, והיכולת למכור אותן לאספנים, היסטוריונים ומשקיעים, ערכן של חנוכיות אלו עולה באופן אקספוננציאלי.

בהתחשב בגורמים האלו, יכול מאוד להיות שחנוכיות זהב עתיקות יהיו שוות הרבה יותר ממשקלן בזהב, לכן לפני שאתם שוקלים למסור, למכור או להספיד חנוכייה עתיקה, קחו רגע כדי להבין את ערכה ורק אז תחליטו.

 

אז מה עושים? מבצעים הערכת שווי?

כדי לקבוע מהו ערכה של חנוכיית זהב עתיקה, יש לפנות למומחים במתכות יקרות. כך תוכלו להבטיח שתקבלו הערכת שווי מדויקת.

מומחים יכולים להעריך את האותנטיות של החנוכייה, כל שכן את תכולת הזהב ושוויה. תהליך זה כולל בדיקה מקצועית של מיטב המומחים, ולהם כל הציוד והידע הדרושים על מנת לספק לכם הערכת שווי מדויקת. כמו כן, מומחים יכולים לבדוק את ההיסטוריה של החנוכייה, ואת כל הסימונים המופיעים עליה ויכולים לגלות היכן יוצרה, מהו גילה, וכל מידע או קשר היסטורי שיכולים להשפיע על ערכה.

ככל שתפנו למקום מקצועי יותר, שבו פועלים מומחים כך תהיה לכם מידה גבוהה של שקט נפשי וידיעה ברורה שאתם מקבלים הצעת מחיר מדויקת ומקצועית.


מכירת חנוכיות זהב ישנות

ברגע שקיבלתם הערכת שווי ברורה ומדויקת, השלב הבא יהיה למכור את החנוכייה שלכם. תמיד כדאי לפנות למקום מקצועי אשר מתמחה במכירה וקניה של זהב ולהתנהל בהתאם לשלבים הבאים:

  • יצירת קשר עם מומחים – חברת ברכת זהב מומחית בביצוע הערכות שווי, מכירה וקניה של מתכות יקרות וחפצים עתיקים מזהב. עם צוות של מומחים וניסיון שעובר מדור לדור כבר שנים, אנו מספקים שירותים מקיפים. הידע והניסיון שלנו בתחום מבטיחים שתקבלו את המחיר הטוב ביותר עבור החנוכייה שלכם.
  • שקיפות ואמון – כאשר קונים ומוכרים חפצים עתיקים מזהב, אמון ושקיפות אלו תכונות שנמצאות בראש סדר העדיפויות. בברכת זהב אנו מתגאים במוניטין שרכשנו לאורך השנים, ומחויבים להתנהלות אתית ומקצועית, כדי לספק לכם שווי הוגן עבור הפריטים שלכם ולהעניק לכם מידה גבוהה של שקט נפשי.
  • קבלת מזומנים ביד – אחד היתרונות שמציעה לכם מכירת חנוכיות עתיקות מזהב הוא האפשרות לקבלת תשלום במזומן בו במקום. זה תמיד נחמד שיש כסף מזומן ביד, כך אתם יכולים ליהנות מהערך של החנוכייה שלכם באופן מידי, וללא זמן המתנה.

ברכת זהב זו חברה משפחתית שפועלת בתחום של מכירה וקניית זהב כבר כמה עשורים, לרבות תכשיטי זהב, חנוכיות ושלל מוצרי זהב עתיקים וישנים. לחנוכיות עתיקות יכול להיות ערך, במיוחד אם החנוכייה שלכם מיוצרת מזהב. גם אם אינכם בטוחים לגבי טיב המתכת, לא כדאי להיפרד ולהספיד חנוכייה ישנה לפני שבדקתם את ערכה, ואחת הדרכים הטובות ביותר לבדוק את שוויה היא להגיע אלינו לברכת זהב וליהנות מהערכת שווי מקצועית.

לאחר ההערכה בברכת זהב תקבלו הצעת מחיר על החנוכייה במזומן, תוך הקפדה על דיסקרטיות מרבית. התהליך כולו מיועד להיות כמה שיותר נוח עבורכם – מקבלת הצעת המחיר הראשונית ועד קבלת המזומן ביד, אנו מייעלים את החוויה כדי להפוך אתה לכמה שיותר פשוטה עבורכם.

 

למה לבחור בברכת זהב?

ברכת זהב קונה מלקוחות פרטיים שעונים, תכשיטים וגם חנוכיות זהב עתיקות, כאשר המוניטין של החברה מבוסס על שנים של ניסיון. עם צוות בקיא הפועל בתחום כבר כמה עשורים וידע שעובר מדור לדור, אנו מביאים אל השולחן המון מומחיות, הבנה עמוקה והיכרות עם מגמות השוק, מה שמבטיח שתקבלו את התמורה הטובה ביותר עבור כל פריט.

אז אם יש לכם חנוכיית זהב עתיקה שתרצו לדעת את ערכה ואולי אפילו למכור, מוזמנים ליצור איתנו קשר ולתאם פגישה!

מחשבון זהב