טרייד אין על זהב ישן

שרשרת זהב שנשברה, טבעת שאין בה שימוש, שעון שכבר ראה ימים יפים יותר ועוד: כאשר מחירי הזהב נמצאים במגמת עלייה אין זמן טוב יותר לעשות טרייד אין על תכשיטי זהב ישנים. על הזהב הישן תוכלו לקבל מזומן ואז לרכוש לעצמכם תכשיטים חדשים. נשמע טוב מכדי להיות אמיתי? תתפלאו.

אם עוד לא עשיתם אף פעם טרייד אין על זהב ישן, תתכוננו להיות מופתעים, מדובר בסיפור הצלחה. אתם יכולים למכור כל דבר שעשוי מזהב לרבות: תכשיטים ישנים, תכשיטים שבורים, חלקי תכשיטים, תכשיטים משובצים, חפתים, שעונים ואפילו תכשיטים חדשים ושלמים. מחירי הזהב רק הולכים ונוסקים, לכן מכירת תכשיטי זהב זו אופציה שכדאי לשקול. התמורה תהיה גבוהה ואם לא נעשה בתכשיטים אלו כל שימוש לאורך השנים יהיה חבל לפספס את ההזדמנות ולשמור את הזהב הישן במגירה.

טרייד אין על זהב ישן


תהליך הטרייד אין

כחלק מתהליך הטרייד אין אתם מגיעים אלינו ואנו אומדים את שווי הזהב שברשותכם. שווי הזהב נמדד באמצעות שלושה פרמטרים והם: שער הזהב בבורסה, משקל הזהב וסוג הקראט. ככל שהקראט גבוה יותר כך השווי יהיה גבוה יותר בהתאם לשער שמשתנה במהלך היום. שער הזהב בבורסה מחושב על ידי מחשבון הזהב ובו נתונים של שווי בורסה עולמי ל- 1 גרם עבור סוג הקראט. לאחר שמודדים את שווי הזהב תקבלו הצעת מחיר עבור הזהב הישן ובאפשרותכם לקבל את הסכום במזומן. כמובן שאתם מחליטים אם לשמור את המזומן או לקנות עמו תכשיטים חדשים.
 

כל מה שצריך לדעת לפני שמגיעים אלינו לטרייד אין

שנם סוגים שונים של תכשיטי זהב ישנים, חלקם משובצים באבני חן או יהלומים. אם יש לכם תכשיטי זהב משובצים תוכלו להביא אותם אלינו אך קחו בחשבון שלפני השקילה, אנו נפרק את האבנים מהתכשיט. הסיבה לכך ששווי הזהב הישן נקבע על פי משקל הזהב. כמובן שפירוק האבנים מתבצע לעיניכם ואתם תקבלו אותן חזרה. דבר נוסף שחשוב לדעת הוא שבברכת זהב אנו לא קונים תכשיטים מצופי זהב מכיוון שלא ניתן לתמחר אותם. תכשיט מצופה עשוי ממתכת שמצופה בזהב וכדי לתמחר את הזהב צריך להפריד אותו מהמתכת בעזרת תהליך של זיקוק.

הערכת שווי זהב ישן

ההבדלים בין מכירה להחלפה

כאמור, בעסקת טרייד יש לכם שתי אפשרויות. האחת היא החלפת זהב ישן בחדש והשנייה היא מכירת זהב ישן בעבור מזומן. ישנם הבדלים בין שתי האפשרויות אשר העיקרי ביניהם הוא בגובה התמורה. בעסקת טרייד אין אשר במהלכה מקבלים תכשיט זהב חדש תמורת הזהב הישן התמורה תהיה נמוכה יותר. לכן מומלץ למכור את הזהב, לקבל תמורה עבורו ורק אז, במידה ורוצים כמובן, לקנות תכשיט זהב חדש. יש לציין כי בברכת הזהב אנו לא מגבילים אתכם בכמות הזהב הישן שתרצו למכור, אנו זמינים לקנות כל כמות שהיא, גם אם מדובר בתכשיט בודד אחד.
במקום לשלם ביטוח על תכשיטי זהב שאינם נמצאים בשימוש, או לחלופין לא לשלם ביטוח ולהסתכן בגניבה או אבדה, תוכלו למכור את הזהב הישן שלכם לנו, לקבל עליו תמורה במזומן, לחסוך בהוצאות במקביל ולעשות במזומן שתקבלו שימוש התואם לצרכים שלכם.

מחשבון זהב