כיצד מבצעים חידוש תכשיטי יהלומים?

הרצון לחדש תכשיט יהלומים יכול לנבוע מסיבות רבות – החל מחגיגת אבן דרך חשובה במערכת היחסים שלכם, ועד לרצון לעדכן את התכשיט הישן ולהכניס לו משב רוח רענן. יש כל כך הרבה דרכים לעשות זאת, ולגרום לתכשיטי היהלומים שלכם להיראות כמו חדשים והאפשרויות שעומדות לרשותכם אינסופיות.
כדי לתת לכם קצת השראה, אספנו לכם כמה רעיונות ייחודיים לחידוש תכשיטי יהלומים שכדאי לשקול:

 

הוסיפו יהלומים קטנים

כדי להעניק לתכשיט שלכם שדרוג עדין, אתם יכולים להוסיף יהלומים קטנים לצד האבן המרכזית. אבנים קטנות ונוצצות נוספות משני צדדי היהלום, יעזרו להוסיף זוהר מיוחד לתכשיט שלכם, מבלי שתצטרכו לעשות שינויים דרסטיים מדי, ועדיין – זה יאפשר לכם להחזיק ביהלום המקורי שלכם ולשמר את העיצוב של התכשיט, רק עם כמה תוספות קלות.

 

הגדילו את כמות היהלומים

אפשרות נוספת שעומדת לרשותכם לחידוש טבעת האירוסין היא להגדיל את כמות היהלומים, במקום יהלום אחד מרכזי למשל, להוסיף שני יהלומים נוספים בגדלים שונים, כך שהעיצוב של התכשיט יהיה דומיננטי ובולט  יותר. במקום יהלומים נוספים, תוכלו גם להיות יצירתיים להוסיף אבני חן צבעוניות כמו אבני ספיר או אודם, כך התכשיט יהפוך לייחודי וסמלי יותר.

 

החליפו לאבן מרכזית גדולה יותר

דרך קלה לחדש א תכשיט היהלום שלכם היא להחליף את האבן המרכזית שלו ביהלום גדול יותר. לעיתים אנו מוגבלים בתקציב כאשר קונים את התכשיט, ולא יכולים להרשות לעצמנו יהלום גדול וכאשר הזמנים משתנים ומגיעים לעצמאות כלכלית בחיים, אפשר להשתדרג ליהלום גדול יותר וליהנות מהתכשיט שתמיד חלמתם שיהיה לכם. אבן גדולה בעלת אמרה מיוחדת וגם יכולה לסמל את כל מה שהשגתם בחיים ולגרום לכם להתגאות בעצמכם.

 

הוסיפו הילה לאבן המרכזית

דרך ייחודית לחדש את המראה של התכשיט שלכם מקצה לקצה תהיה להוסיף ליהלום המרכזי הילה של יהלומים שעוטפת וסובבת אותו. הילת היהלומים תוסיף ניצוץ מבריק לתכשיט המקורי, היא תיצור אשליה שהיהלום גדול יותר ממה שהוא, תוסיף ערך נוסף לתכשיט ותהפוך את העיצוב שלו להרבה יותר עכשווי ועדכני, הנראה ממש כמו תכשיט חדש.

 

שדרגו את שיבוץ היהלום

אפשרות נוספת שעומדת בפניכם בעת חידוש התכשיט היא לשנות או לשדרג את השיבוץ. יהלומים משובצים בתכשיט בדרכים שונות, ויכול להיות שהיהלום שלכם שובץ בצורה מסוימת ועכשיו תרצו לשנות את אופן השיבוץ כדי להגן על האבן היוקרתית וגם למנוע ממנה להינזק בעתיד ולשמור עליה. ישנם סוגים שונים של שיבוצים פופולריים לבחור מהם, ועליכם לעשות שיעורי בית כדי לבחור את הסוג המתאים ביותר עבור הציפיות והחלומות שלכם.

 

הוסיפו אבני חן צבעוניות

דרך מרגשת לחדש את תכשיט היהלומים שלכם היא להוסיף לו אבני חן צבעוניות. אבנים כמו ספיר, אודם או אזמרגד יוסיפו טוויסט מיוחד, ויהפכו את עיצוב התכשיט למעניין ונועז הרבה יותר. ואם אתם רוצים חידוש אמיתי ומראה שונה ומקורי יותר מהתכשיט שכבר קיים, החליפו את היהלום המסורתי שיש לכם כרגע באבן חן יפה ויוקרתית.

 

 

קנו לעצמכם תכשיט יהלומים חדש לגמרי!

כל ההמלצות הללו התחילו כי רציתם חידוש ולכן לא תהיה שום בעיה עקרונית ברצון שלכם לקנות לעצמכם תכשיט יהלומים חדש. לפעמים לא רוצים לשפר את הקיים אלא לבחור בסגנון אחר לחלוטין, לכן אין שום חוק שאומר שעליכם להישאר לעד עם תכשיטי היהלומים המקוריים שלכם, אתם בהחלט יכולים להתחדש, לשמור את תכשיט היהלומים הקיים בתיבת התכשיטים ולפנק את עצמכם בתכשיט בעיצוב חדש ועכשווי יותר, באופן שקולע בדיוק לטעמכם.
אנו מודים יש בכך קסם, המעיד על צמיחה והתחדשות – המעבר ליהלום גדול או ליהלום באיכות טובה יותר! בסופו של יום, מדובר בשאלה של תקציב, לעיתים החידוש של התכשיט יהיה משתלם יותר לעומת רכישת תכשיט חדש לגמרי, אבל השיקול הוא שלכם, ובשני המקרים אולי דרושה השקעה, אך היא בהחלט משתלמת וערכה יעלה עם השנים.

 

מצאו את הטובים ביותר למשימת החידוש

יש המון רעיונות לחידוש תכשיטי יהלומים, וכדי להגיע להחלטה הטובה והנכונה ביותר, תמיד כדאי להתייעץ עם תכשיטן מומחה. חידוש תכשיטים הוא תהליך פשוט יחסית, יחד עם זאת, תכשיטי יהלומים בעלי ערך רב, ולא תרצו לעשות טעויות של מתחילים.
לכן פנו לתכשיטן מנוסה שיטפל בתכשיט שלכם. תכשיטנים ויהלומנים מומחים, יכולים לשבץ יהלומים ואבני חן בכל סוגי התכשיטים ולגרום לתכשיט שברשותכם להיראות מדהים! וכמובן שהם יכולים לחשוב על עוד רעיונות מתאימים וחדשניים לחידוש תכשיטי יהלומים!

מחשבון זהב