כיצד מתבצע תהליך קנייה ומכירה של זהב?

מה לא נאמר על קסמה רב העוצמה של המתכת הזוהרת אשר שובה את עיניהם ואת לבבותיהם של בני המערב לאורך דורות רבים כל כך. היא איננה מתקלה ואיננה נפגמת לאורך הזמן ולכן מהווה אפיק השקעה סולידי במיוחד. אם ברשותכם תכשיטים ישנים או מוצרים אשר כוללים בתוכם את החומר יקר הערך דעו לכם כי אתם מחזיקים באמתחתכם כסף רב שאין להקל בו ראש. בכדי לסבר את האוזן, מחיר של מטיל במשקל 12.5 ק"ג שווה למעלה מחצי מיליון דולר.

לאחר קריאת מאמר זה תוכלו להבין כיצד לממש את זכותכם בעבור הרכוש היקר, להפוך אותו לכסף או להמיר אותו למוצר אחר אשר מבוסס על הרכוש הישן אותו הבאתם עמכם.

הערכת שווי זהב
שוק קח-תן


אם אתם מחזיקים תכשיטים או מוצריםשמסיבה זו או אחרת אינכם מעוניינים עוד להשתמש בהם או פריטים שנפגמו פיזית בצורה כלשהי תוכלו להתיך את הזהב שנמצא בהם וליצור ממנו מוצר אחר. עסקה שכזו יכולה להתבצע אצל צורף או בחנות תכשיטים המציעה את השירות. ההתכה מאפשרת לשנות לחלוטין את המוצר, ניתן להפוך טבעות לצמידים, עגילים לטבעות, סיכות לשרשראות ולמעשה לעצב מוצרי יוקרה העונים בדיוק על הצרכים שלכם. במקרה בו תישאר בידיכם יתרה מן החומר היוקרתי בסיום התהליך תוכלו למכור אותה וליהנות משני העולמות.


אני רוצה הערכה מדויקת


אם אינכם מעוניינים ביצירת מוצרים חדשים מהישנים שברשותכם, תמיד תוכלו לקחת את חפצי הערך שלכם ולהמיר את כל הזהב שבהם לכסף מזומן. חברת ברכת זהב תשמח לקנות מכם את המתכת היקרה ולשלם בעבורה כסף. על מנת להעריך את שוויו הכספי של המוצר שברשותכם חשוב מאוד שתדעו אילו מתכות מרכיבות אותו ומהו תמהיל החומרים הקיים בתכשיט או המוצר. תוכלו לשלוח אותו לבדיקות מעבדה דקדקניות אשר יספקו לכם הבחנה מדויקת לגבי ערכים אלו ובנוסף לכך גם לקבל מהן הצעת מחיר בקשר לקנייה שלו. 


היום עושים את הכל באינטרנט


בנוסף לבדיקות מעבדה דקדקניות, תמיד קיימת האפשרות של מכירת המתכת יקרת הערך שברשותכם ברחבי האינטרנט. אף על פי שרעיון זה עשוי להעלות חשש מסוים אצל הלקוח הפרטי, ניתן לומר בביטחון כי קיים היום מספר רב של חברות אמינות בשוק אשר יסכימו לקנות את הסחורה הביתית שלכם במחירים משתלמים במיוחד. כמובן שבמקום בו קיים סיכוי לרווח גדול קיימים גם נוכלים גדולים ולכן עולה הצורך החשוב להשיג את המסמכים המקוריים שמתארים את כמות הזהב המדויקת בחפץ אותו אתם מוכרים. במידה ואלו לא בנמצא ניתן לברר באופן חיצוני את הערך המדוייק של המתכת הנמצאת במוצר.
 

ולסיכום


קנייה, מכירה והמרה של זהב הן עסקאות שכיחות בימים אלו ואפשריות גם ללקוחות פרטיים שמעוניינים להרחיב את חשבון העובר ושב שלהם במידה משמעותית. מספרן הגדל והולך של החברות שעוסקות בתחום מבטיח לכם את האפשרות ליצור לעצמכם מכירה איכותית, בין אם ברחבי עסקה המתחילה ברשת ומסיימת בפגישת מכירה אישית ובין אם במכירה באמצעות חברה המספקת גם בדיקות מעבדה דקדקניות, הבחירה בידיכם.

מחשבון זהב