מחיר זהב יד שניה

מטבעות, תכשיטים ומוצרי זהב שאינם נמכרים בחנות או בבית הזיקוק, ניתן לסווג כזהב יד שניה. כל מוצר שמיוצר מזהב או מכיל זהב, יהיה שווה ערך, בהתאם לערכו הנוכחי של הזהב בשוק העולמי. כך למשל תכשיטי זהב שבורים, או כאלו שאינם נמצאים באופנה אולי יהיו חסרי ערך כתכשיטים, אך עדיין לזהב שהם מכילים יהיה ערך מהותי, לעומתם מטבעות זהב שלא נמצאים בשימוש יכולים להיות בעלי ערך גם כזהב וגם בפריט אספנות.

 

כיצד נקבע מחירו של זהב יד שניה?

מחירו של הזהב בעולם המסחר משפיע על כל הפריטים שמיוצרים מזהב או מכילים אותו. מחירו של זהב יד שניה עדיין מושפע ממחיר הספוט של זהב בשוק הבינלאומי, אך הוא גם מושפע מגורמים נוספים כמו למשל ביקוש והיצע.

אם למשל למטבע זהב יד 2 יש ביקוש כפריט אספנות, הדבר עשוי להעלות את מחירו במידה משמעותית. ולהיפך, מחירו ירד במידה ואין לו ביקוש. דברים נוספים שישפיעו על המחיר של הזהב הם משקל הזהב וסוג הקראט.

 

המחירים של זהב יש שנייה לא פעם יהיו משתלמים יותר

ישנו הבדל בין קניית זהב מחנות או בית זיקוק לבין קניית זהב יד שניה מאדם פרטי או מכל סוג של סוחר, הבדל זה בא לידי ביטוי בעיקר במחיר. סוחרים או אנשים שמוכרים זהב יד 2 לרוב יציעו מחירים אטרקטיביים יותר כדי לפתות קונים, ולכן ניתן יהיה להשיג זהב במחירים משתלמים, במקרים מסוימים.

לעומת זאת, בחנות שמוכרת זהב, או בבית הזיקוק המחירים יהיו יותר יקרים, אבל כמובן שכדי למצוא עסקה טובה שתוביל לחיסכון ברכישה יהיה עליכם להשקיע זמן ומאמץ לאורך זמן, שכן ברוב המקרים, ערכו של הזהב נקבע על ידי מחיר השוק.

 

מכירת זהב יד שניה

אנשים רבים מחזיקים זהב יד 2 בבית, אם בתכשיטים ישנים, מטבעות, שעונים, כלים או מוצרים אחרים שמיוצרים/מכילים מזהב. לעיתים מדובר בזהב טהור ולעיתים בסגסוגת אשר כוללת זהב בשילוב עם מתכות אחרות. אנשים שמוכרים זהב יד שנייה יקבלו הצעת מחיר בהתאם לאחוז הזהב הטהור בתכשיט ומשקלו.
ההחלטה על מכירת זהב יכולה לנבוע מסיבות רבות: לפעמים עולה הצורך בכסף מזומן, לעיתים מדובר בירושה, לעיתים אלו תכשיטים ישנים שרוצים לחדש ולהפוך לאופנתיים יותר וכדומה. מכל סיבה שתרצו למכור את הזהב שנמצא ברשותכם, עליכם להגיע למקום בעל מוניטין שקונה זהב תמורת מזומן או מאפשר לכם להמיר את הזהב שברשותכם בקניית זהב במקום אחר.

 

מחפשים למכור זהב יד 2? ברכת הזהב זו הכתובת

אם אתם מעוניינים למכור זהב יד שנייה כל שעליכם לעשות הוא למצוא את החנות המתאימה. בברכת הזהב קונים מלקוחות פרטיים תכשיטים, שעונים, מטבעות, כלים וכל מה שמיוצר מזהב ותרצו למכור, כבר מעל ארבעה עשורים.

התהליך מאוד פשוט – אתם מגיעים עם מוצרי הזהב שלכם לחנות, אנו נבצע להם הערכת מחיר בשקיפות מקסימלית, כלומר מולכם בזמן אמת. הערכת המחיר מתבצעת ללא תשלום וללא התחייבות, כאשר בסופה תקבלו הצעת מחיר. המחיר נקבע בהתאם לשווי הזהב בבורסה, משקלו וסוג הקראט.

התשלום עבור הזהב יהיה במזומן, בצ'ק החברה, צ'ק בנקאי או בהעברה בנקאית בהתאם לבחירתכם. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית עבור מוצרי הזהב שלכם!

מחשבון זהב