מטילי זהב - כמה הם שווים לנו?

הזהב הוא אחד החומרים היפים, העמידים והשווים ביותר בטבע. בשל עמידותו הרבה הוא שומר על ערכו. כל היתרונות של הזהב גרמו ללא מעט אנשים לצאת למסע ולהתחיל לחפור במקומות אסטרטגיים. למרות הרצון לקחת תרמיל ומקל ולצאת לחפש זהב (רצון שאולי בוער בחלק מכם), לא נמליץ לכם לנפנף לשלום לבני ביתכם, לעזוב את מקום העבודה שלכם ולצאת לחפש זהב, אך כן נמליץ לכם למכור ולקנות תכשיטי זהב שאינם משמשים אתכם או למכור ולרכוש מטילי זהב.


מה זה מטיל זהב ולמה כדאי להשקיע בו?

מטיל זהב הוא גוש זהב הנראה כמו קובייה והוא קיים במשקלים שונים ובמגוון גדלים. ברוב המקרים משקלו של מטיל הזהב יהיה 10 גרם למטיל קטן ו-100 גרם למטיל גדול. אלו הגדלים הנפוצים, עם זאת, ישנם עוד גדלים של מטילי זהב. למשל, 1 ק"ג, 12 ק"ג. יש מטילי זהב שמשקלם נמדד באונקיות. אונקיית זהב אחת שוקלת3.104גרם, ויש מטילי זהב במשקל של אונקיה אחת, 10 אונקיות ומשקלים נוספים.

אנשים רבים משקיעים במטילי זהב – קונים את המטילים ומוכרים אותם ברווח. בחלק מהמדינות אפשר לבצע את המכירות והרכישות דרך הבנקים. כפי שהזכרנו קודם – הזהב הוא חומר עמיד במיוחד, ולכן הוא שומר על ערכו ומאפשר למשקיע לבצע חיסכון בטוח יחסית, אפילו בתקופות של משברים כלכליים. בחינה מהירה של מחירי מטילי הזהב יכולה לגלות ש10 גר' של מטיל זהב טהור עומד על כ-1500 ₪. (מובן שהמחיר תלוי בגורמים שונים שעליהם נסביר בהמשך). אנשים שרוכשים מטילי זהב ומוכרים אותם אחרי תקופה של כמה שנים יכולים להרוויח תשואות גבוהות.
 

מטילי זהבכמה עולה מטיל זהב?

המחיר של מטיל הזהב נקבע לפי השער שלו בבורסה ולפי אחוז הזהב הטהור שנמצא בו – אחוז זה קובע את רמת האיכות שלו. מטיל שכולו זהב (999.9% זהב טהור) למשל יוגדר בתור מטיל זהב בעל 24 קראט, מטיל שמכיל75% זהב טהור יוגדר כמטיל זהב בעל 18 קראט.

אפשר לרכוש או למכור את מטילי הזהב דרך חברות שונות, אך חשוב לוודא שהחברה הנבחרת היא חברה מקצועית, מוסמכת ואמינה כמו חברת "ברכת זהב בע"מ" שעוסקת במכירת תכשיטי זהב חצי מוגמרים, מטילי זהב, כסף ושאר מתכות יקרות. חברת "ברכת זהב בע"מ" מקפידה להעניק שירות אישי לכל לקוח ולבצע את הערכת המחיר כשהלקוחנמצא בחדר ומעורב בכל התהליך. במקרה שהלקוח מחליט למכור את מטיל הזהב, הוא יוכל לקבל את התשלום במזומן, בצ'ק או בהעברה בנקאית, בהתאם להעדפתו.


מטילי זהב – לבצע השקעה חכמה!

השקעה בזהב היא דרך מצוינת להרוויח תשואות גבוהות ולהבטיח לעצמכם עתיד כלכלי.בשביל שהתהליך יהיה נכון וריווחי יש לקבל שירות מחברה הגונה שמבצעת את עבודתה באופן מדויק ומקצועי. קבלת שירות מחברת "ברכת זהב בע"מ" מבטיחה לכם ביטחון, שקט נפשי ועסקה משתלמת.

תוכלו לפנות אל החברה ולקבל מענה על כל שאלה.
בברכת הצלחה רבה!

מחשבון זהב