מכירת שעונים משומשים - מה לעשות עם שעונים ישנים?

ממש כמו שקניית שעון משומש יכולה להיות מרתיעה, כך גם מכירת שעון משומש יכולה להיות מאתגרת באותה המידה. בין האתגרים שעמם מתמודדים אנשים שרוצים למכור שעונים היא חוסר עניין בקניית השעון שנובעת בעיקר מפרסום לקהל יעד לא נכון, או קבלת הצעת מחיר נמוכה במידה משמעותית מערכו של השעון, או לכל הפחות מהערך שציפיתם לו.
כדי לצאת כמה שיותר מרוצים, עם ההרגשה שידכם על העליונה, כל שעליכם לעשות הוא פשוט למצוא את המקום המתאים, שקונה שעונים ושעוני יוקרה ישנים ולעבוד לפי הטיפים הבאים.
 

אלו האפשרויות שלכם

אם יש לכם שעון משומש שאתם רוצים לקנות, בין אם כי הוא לא נמצא כבר בשימוש, ובין אם אתם רוצים לרענן מעט את אוסף השעונים שלכם וצריכים נקודת פתיחה תקציבית, יש לכם כמה אפשרויות:

• לפרסם את השעון ברשת – לא חסרים מקומות לנסות למכור בהם את השעון אבל קחו בחשבון שלא כל שעון תצליחו למכור כך, הכל תלוי בביקוש והיצע, כמו גם בשיווק לקהל היעד הנכון.

• מכירה פומבית – זו עוד אפשרות שעומדת לרשותכם, וכאן ההצלחה תלויה במידה רבה בסוג הקהל שיגיע למכירה שלכם. זו יכולה גם להיות מכירה מקוונת בה זוכה כל המרבה במחיר. באפשרות הזאת המזל משחק גם תפקיד, לעיתים תצאו ברווח ולעיתים בהפסד.

• חנות שקונה ומוכרת תכשיטים משומשים – אפשרות נוספת שעומדת לרשותכם היא לפנות לחנות שמוכרת וקונה שעונים ושעוני יוקרה משומשים. שם בחנות ייתנו לכם הצעת מחיר בהתאם לערכו של השעון.

השיטה הטובה ביותר תלויה המון גם בסוג השעון, ועליכם להתייחס לכל שעון שאתם רוצים למכור בנפרד, ולחשוב על הדרך הטובה ביותר למכור אותו.
 

כדאי להתייעץ עם מומחים

מכירת שעונים ישנים

אם אתם רוצים לדעת כמה תקבלו על השעון שברשותכם, אתם תמיד יכולים לבקש לקבל הצעת מחיר, ושמומחים יבדקו את השעון שברשותכם. מלבד חומרי הגלם שמרכיבים את השעון, והמותג שייצר אותו, יש פרמטרים שונים שמשפיעים על מחירו של השעון כמו למשל מספר הפעמים שענדתם אותו, אם הוא פועל או לא, אם הוא מתוחזק כראוי, אם כל הרכיבים שלו מקוריים או שחלקם הוחלפו ועוד. לאחר בחינת מצבו של השעון בצורה מדוקדקת, תוכלו לקבל אומדן טוב יותר לערכו.


 

בברכת הזהב קונים שעונים ושעוני יוקרה משומשים

המפתח להצלחת המכירה הוא המקום שאליו תבחרו לפנות. לכן מראש עליכם לגשת לחנות בעלת מוניטין בקניית תכשיטים, כדי להעריך את שוויו של השעון שבבעלותכם ולקבל הצעת מחיר עבורו. בברכת הזהב קונים שעונים ושעוני יוקרה שנעשה בהם שימוש קודם ומשלמים עבורם במזומן. כך אתם יכולים להגיע לחנות עם השעון הישן, להצליח למכור אותו מבלי להסתבך, לצלם, לפרסם או לחשוש שמא ירמו אתכם.
יש המון ערך למקום מוכר ששמו הולך לפניו ופועל בתחום כבר המון שנים. בנוסף בברכת הזהב קונים במזומן שעונים ושעוני יוקרה ישנים, כך שעוד באותו היום אתם יכולים להיפרד מהשעון הישן, להרוויח קצת כסף ולהשתמש בו בכל דרך שתרצו!

אם הגיע הזמן להיפרד מהשעון הישן שלכם, פנו לברכת הזהב ותוכלו לקבל עבורו הצעת מחיר אטרקטיבית ותשלום במזומן!

מחשבון זהב