סקירת סוגי תכשיטי יהלומים

תכשיטי יהלומים נמצאים בסביבה כבר שנים רבות ולא בכדי. כפי שמרלין מונרו היטיבה לשיר, הם החברים הטובים ביותר של נשים. לאורך ההיסטוריה קיימת מעין ערגה לתכשיטי יהלומים בשל היוקרה, סמל הסטאטוס והעיצובים המיוחדים. הם התוספת המושלמת לכל פריט לבוש, מתאימים לכל אישה באשר היא ויש להם נוכחות ואמרה ייחודית, שגם יתרון זה אינו פחות חשוב.

 

אילו סוגים של תכשיטי יהלומים קיימים?

צמידים 
ישנם סוגים שונים של צמידי יהלומים ביניהם צמידי טניס וצמידי בנגל. צמיד טניס הוא שם גנרי לצמידים אשר משובצים בהם יהלומים קטנים לכל אורכם. לעומתם צמידי בנגל הנם קשיחים יותר בעיצובם ומגיעים בשפע של דגמים ועיצובים לבחירה.
טבעות
הדגם הפופולרי ביותר של טבעות יהלום הוא טבעות סוליטר, טבעות ולהן יהלום אחד מרכזי אשר הפכו לפופולריות כטבעות אירוסין. מלבד טבעות סוליטר ישנם שלל סוגים של טבעות יהלומים ביניהם טבעות הכוללות שיבוץ לכל אורכן, אחרות שמשלבות יהלום גדול מרכזי ויהלומים קטנים משני צדדיו ועוד.
עגילים
יהלומים באוזניים יכולים לשדרג כל מראה וגם כאן האפשרויות רבות, החל בעגילי יהלום צמודים, ועד עגילים תלויים. כאשר עבודת השיבוץ איכותית ומקצועית העגילים יראו הרבה יותר יוקרתיים וכדי לבחור את הסוג המתאים יש לבחון משתנים נוספים כמו מחיר, סגנון אהוב, גיל, תווי פנים, צבע ועוד.
שרשראות
שרשראות יהלומים הן המתנה המושלמת עבור כל אישה או בחורה וכל אחת תשמח לענוד שרשרת שכזו. ישנם דגמים רבים של שרשראות יהלומים בחלקם היהלום משובץ בתליון ובאחרים, היהלומים משובצים לאורך השרשרת עצמה.

 

תכשיטי יהלומים: נבדלים בשיטת

השיבוץ שלהם

ישנם סוגים שונים של תכשיטי יהלומים ואחד המאפיינים אשר מבדילים אותם זה מזה הוא שיטת השיבוץ. ישנן שיטות שיבוץ שונות וקיימות טכנולוגיות מתקדמות בתחום וכדי שהתכשיט יראה כמה שיותר יוקרתי, על עבודת השיבוץ להיות כמה שיותר איכותית ולהיעשות על ידי מומחים לתחום. כאשר אין יהלומים בולטים או שקועים וכאשר צבעם של היהלומים אחיד תהיה זו אינדיקציה לעבודת שיבוץ איכותית ומקצועית. בין שיטות השיבוץ שקיימות בתכשיטי יהלומים: שיבוץ בלחץ, שיבוץ בכוסית, שיבוץ מסילה, שיבוץ פאווה, שיבוץ שיניים, שיבוץ בלתי נראה ושיבוץ בשר.

 

ייצור תכשיטים מקצועי מתחיל בברכת הזהב

על מנת לייצר תכשיטי יהלומים יש צורך בתכשיט זהב שיהווה את הבסיס ויהפוך את עבודת השיבוץ לנוחה ופשוטה יותר. בברכת הזהב אנו מוכרים תכשיטי זהב לשיבוץ יהלומים כך שאין זה משנה איזה סוג של תכשיט ברצונכם לעצב, בברכת הזהב תמצאו מגוון של דגמים, ביניהם:


העיצובים הרבים תחת כל קטגוריה פותחים לכם דלת לעולם שלם של אפשרויות עיצוב, בהתאמה לכל טעם או סגנון, כך שתוכלו להיות כמה שיותר יצירתיים ולהוציא אל הפועל בקלות את החזון שלכם. אנו נשמח ללוות אתכם לאורך התהליך ולסייע לכם לאתר את תכשיטי הזהב לשיבוץ יהלומים העונים על הצרכים שלכם.

מחשבון זהב