צמידי זהב - סוגים ושימושים

הרצון להיראות במיטבנו משותף הן לנשים והן לגברים. ומלבד הבגדים שאנו לובשים, שגרת הטיפוח שלנו והאוכל שאנו בוחרים להכניס לגוף, יש גם מקום של כבוד לשימוש באביזרים. האביזרים הם בדיוק הפרט הקטן שהיה חסר כדי ליצור לוק חדשני וחסר תקדים ולכן רבים אשר רואים את החשיבות הקיימת בהעשרת מגרת התכשיטים בצמידים חדשים ואופנתיים. ישנם צמידים שמעוצבים על פי צו האופנה ולכן ישמשו אתכם רק לעונה בעוד שאחרים, כמו צמידי זהב למשל, יהיו על זמניים ויישארו עדכניים לכל החיים. אם חשבתם להשקיע בצמיד איכותי ומרשים, הנה כמה סוגים שכדאי שתכירו, אם אינכם כבר מכירים.

 

על סוגי צמידים ומה שביניהם

 

צמידי טניס

צמידי טניס הם אחד הדגמים הפופולריים בעולם הצמידים. הם מורכבים מחוליות חוליות ומשובצים ביהלומים. לכן הם נחשבים לסמל סטאטוס יוקרתי עבור נשים וגברים. בנוסף הם מגיעים במידות, גדלים ועיצובים שונים, חלקם מרובעים וחלקם עגולים.

 

צמידי בנגל

צמידי בנגל הם סוג נוסף של צמידי יהלומים כאשר הקשיחות היא המאפיין העיקרי שלהם. הם מגיעים בעיצובים פתוחים וסגורים ובמידות שונות וגם הם מאוד יוקרתיים וייחודיים. מאפיין נוסף של הצמיד הוא שהשיבוץ נעשה רק בחציו האחד של הצמיד כאשר החצי השני נותר חלק ונקי.

 

צמידי צ'ארם

סוג נוסף של צמידים אלו הם צמידי הצ'ארם. כשמם כן הם, פשוט מקסימים וקסמם בכך שניתן לשנות את עיצובם בהתאם למצב הרוח, צו האופנה, סוג האירוע או סתם היום בשבוע. הם מורכבים מצמידי חוליות שעליהם ישנם תליונים דקורטיביים וקמעות שמשתלשלים על חלקו או לאורכו של הצמיד.

 

צמידים נוספים

מלבד צמידי המותגים ישנם אינספור דגמים נוספים של צמידים כמו למשל צמידים מרוקאים ללא סוגרים, צמידים אלטרנטיביים, ושלל צמידים אשר עיצובם מיוחד ומקורי בהשוואה לצמידי הטניס או הבנגל הקלאסיים.


יחי ההבדל הקטן

מלבד סוגם ושמם, הצמידים השונים שונים זה מזה גם בחומרי הגלם מהם מיוצרים ולכן חומר הגלם הוא פרמטר קריטי בבחירה שמשפיע גם על גודל ההשקעה: המחיר של הצמיד. ישנם סוגים שונים של חומרי גלם עבור צמידים החל בעור ועד זהב. באמצע ניתן למצוא גם כסף, כסף עם ציפוי זהב, זהב לבן, זהב אדום ועוד. כמובן שזהב הוא חומר הגלם הפופולרי ביותר מכולם, משחר ההיסטוריה ועד היום. מעבר ליוקרה, לעל זמניות ולנראות, הזהב הוא חומר גלם מאוד עמיד וקניית צמיד זהב מבטיחה שאנו נהנה מהפריט הנבחר לשנים רבות.


מתנה, או סתם פינוק עצמי – אתם מחליטים

לכל אחד ואחת מאתנו סיפור חיים אחר והחיים שלנו כוללים העדפות, סגנון, טעם, אורחות חיים ושגרת חיים שונה ולכן כולנו שונים האחד מהשני. העובדה שישנו מגוון רחב של צמידים בשלל עיצובים ודגמים מאפשר לנו לבחור צמיד בהתאם לאותו טעם אישי, להעדפות אישיות, לסגנון ואפילו למסגרת תקציבית. לצמידי זהב יש מידות שונות, מה שמגדיל את טווח המחירים שלהם כמו גם את טווח השימושים והאפשרויות. אפשר להפתיע במתנה את האנשים האהובים עלינו ביותר ואפשר להפתיע גם את עצמנו עם צמיד מעוצב ויוקרתי שיישאר אתנו לכל החיים.

מחשבון זהב