קניית מטילי זהב

חושבים על קניית מטילי זהב אך אינכם יודעים כיצד להתחיל ומה לעשות? ערכנו עבורכם מדריך קצר שיהיה לכם לעזר, עם כמה דברים שעליכם לדעת כדי לצאת לדרך.

קניית מטילי זהב זו השקעה טובה שלא קיימים בה סיכונים קיצוניים. יחד עם זאת, כמו בכל סוג של השקעה, עליכם להכיר את התחום בו אתם משקיעים כדי לקצור את הפירות. לכן בשלב הראשון מומלץ להתחיל עם היסודות.
 

העיקרון מאחורי קניית מטילי זהב

המטרה הפשוטה שעומדת בבסיס המסחר של קניית מטילי זהב שהיא מאפיקי ההשקעה הטובים והבטוחים ביותר לטווח הארוך, שכן מחיר הזהב נשמר יציב יחסית. את המטילים אפשר לקנות במקומות שונים, ומומלץ לקנות מחברות שמתמחות בכך.
 

האם יש זמן נכון לקנות מטילי זהב?

במהלך העשור האחרון הזהב היה פחות תנודתי בהשוואה למניות, סחורות, נדל"ן ומדדי השקעה אחרים. כתוצאה מכך "העיתוי הנכון" של קניית מטילי זהב לא היה כל כך משמעותי. ובכל זאת, מחירי הזהב כן משתנים מיום ליום ולכן צריך לעקוב אחר תנודות השוק על מנת להצליח לקנות במחירי נמוך יחסית. רק קחו בחשבון שלרוב לא יתקיימו תנודות משמעותיות שצריכות להשפיע על ההחלטה שלכם.

מטילי זהב

השקעה בטוחה לאורך ההיסטוריה

לאורך ההיסטוריה מטילי זהב תמיד נחשבו להשקעה בטוחה מכיוון שהזהב נשאר יציב גם בזמנים כלכליים קשים, בעתות מלחמה ועוד. כיום אף יותר מתמיד יותר ויותר מדינות מחפשות אחר מקום בטוח להשקעה ומעדיפות להשקיע בזהב כדי להקטין את התלות שלהן בדולר וביורו. ולמרות כל היתרונות, לפני כל השקעה עליכם לעשות שיעורי בית, לבחון את המגמות בשוק, להתבונן על תרשימי זרימה, להכיר נתונים כלכליים, להתייעץ עם מומחים ולבדוק האם ועד כמה קיים ביקוש בשוק למטילי זהב. כמו כן לעיתים יכולים להיות תרחישים שישפיעו על מחירי הזהב ברמה הבינלאומית וחשוב להיות מודעים אליהם.
 

מחירים

מחירי הזהב נסחרים בשווקים בינלאומיים וכתוצאה מכך מחירם יהיה בדולר. כדי להיות שחקנים בזירת המסחר הבינלאומית עליכם לסחור בשווקי המסחר בלונדון (LBMA), הנמצאים במרכז המסחר בזהב. יש לציין כי לונדון אינה מתאימה למשקיעים פרטיים אלא רק לחברות רשומות. לכן במקרים רבים זה פשוט יותר לקנות מטילי זהב מחברה מקצועית שזהו תחום התמחותה ויש לה מוניטין בתחום. בנוסף, חברה שקונה זהב יכולה להיות גמישה יותר במחירים ובעמלות, להציע לכם אפשרויות תשלום מגוונות, שירותי אחסון ושמירה ועוד

מחשבון זהב