שווי מחיר צמיד טניס זהב לבן או צהוב ישן

בשנים הארונות מחירי הזהב מטפסים ולכן ישנם הרבה אנשים אשר שוקלים למכור את תכשיטי הזהב הישנים שלהם ולקבל עליהם מזומן, או לחלופין לקבל תמורתם פריט זהב אחר. אם יש בבעלותכם צמידי טניס ישנים מזהב לבן או צהוב, ואתם רוצים למכור אותם, הנה כמה דברים שחשוב שתדעו.
 

איך יודעים כמה שווה הזהב?

מחיר הזהב יקבע בהתאם לאחוז הזהב בתוך הסגסוגת בתכשיט. כאשר מדובר בתכשיט של 24% קראט למשל המשמעות היא שהתכשיט מכיל 99.9% זהב, תכשיט כזה יסומן גם על ידי הספרות 999. כאשר מדובר בתכשיט של 22 קראט, אחוז הזהב יהיה 91.7 והתכשיט יסומן עם הספרות 917. כאשר מדובר בתכשיט של 18 קראט המשמעות היא שהתכשיט מכיל 75% אחוז זהב והוא יסומן על ידי הספרות 750, ותכשיט 14 קראט יכיל 58.3% זהב ויסומן על ידי הספרות 583.

ככל שאחוז הזהב נמוך יותר כך גם המחיר של התכשיט יהיה נמוך בהתאם ולהיפך. לאחר שהבנו מה אחוז הזהב, יהיה לנו קל יותר לחשב את ערכו של התכשיט באמצעות מחשבון זהב אשר עוזר לנו לחשב את המחיר לגרם, וכך להבין את ערכו של הזהב בהתאם לכמות הזהב שהתכשיט מכיל.


 

בצמידי טניס, מלבד המתכת ישנם גם יהלומים

צמידי טניס מיוצרים מזהב לבן או זהב צהוב ומה שמייחד אותם מצמידים אחרים הוא שהם משובצים ביהלומים. כאשר מוכרים צמידי טניס ישנים, חשוב להבין שלא פעם ערכו של הצמיד יקבע בהתאם למשקלו, כלומר למשקל הזהב שהא מגלם, כמו גם בהתאם לערכם של היהלומים אשר משובצים בו ומהם אי אפשר להתעלם. המחירים של צמידי טניס יכולים לנוע בטווח רחב, החל בכמה מאות בודדות של שקלים ועד לכמה אלפים, תלוי באחוז הזהב בתכשיט ומשקלו, ובכמות היהלומים המשובצים בו ובאיכותם.
כמובן שהמחיר ישתנה גם בהתאם למקום שבו בחרתם למכור את התכשיט, כאשר מקום מקצועי ומיומן יספק לכם הצעת מחיר שמשקפת את ערכו האמיתי של הצמיד.
 

כיצד משיגים את המחיר הטוב ביותר עבור צמיד טניס זהב?

כדי להשיג את המחיר הטוב ביותר עליכם קודם כל לעשות מעט שיעורי בית כדי לדעת מה ערכו של הצמיד שלכם, קל וחומר ערכם של הזהב והיהלומים המשובצים. לכן, בראש ובראשונה עליכם לפנות למקום מקצועי ששמו הולך לפניו בתחום, כך תוכלו להיות בטוחים שההערכה שתקבלו תהיה כמה שיותר מקצועית ותשקף את ערכו האמיתי של התכשיט.

ברכת זהב זו חברה משפחתית אשר פועלת בתחום המתכות היקרות כבר מעל 40 שנים, ומספקת שירותים בשוק הלאומי ובשוק הבינלאומי כאחד. אנו קונים תכשיטים ישנים מזהב ומתכות יקרות אחרות תמרת מזומן, ומציעים גם הערכת שווי של התכשיט ללא עלות וללא התחייבות. כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר ואנו נשמח לספק לכם שירות אמין ומקצועי.

מחשבון זהב