שרשראות זהב - סוגים ושימושים

רכה אבל עמידה, קלאסית אך אופנתית, יוקרתית ונגישה לכל כיס – זו מתכת הזהב אשר לאורך ההיסטוריה מלווה נשים וגברים כאחד וכמו יין טוב, רק משתבחת עם השנים. מה שבטוח הוא שאי אפשר להתעלם מנוכחותה, במיוחד כאשר משווים אותה לסוגים אחרים של מתכות. אבל למה בעצם להשוות? היא אחת ויחידה ועד היום לא ממש נמצא לה תחליף. אם גם אתם פשוט לא יכולים בלי שרשרת זהב, לפניכם כל הסוגים והדגמים.

 

מראה מראה שעל הקיר, מי הכי נוצצת בעיר?

שרשרת זהב היא התכשיט המושלם אם אתם מחפשים לשדר יוקרה, קלאסיקה ועל זמניות. הזהב אף פעם לא יצא מהאופנה ותכשיט זהב תמיד יגנוב את ההצגה. בדיוק בגלל זה שרשראות זהב הפכו לאחד הפריטים הפופולריים בכל מלתחה. וכיום, הן מגיעות בסוגים ודגמים שונים:

  • שרשרת חבל – כשמה היא דומה לחבל ומיוצרת בטכניקה שזירה, פיתול וליפוף.
  • שרשרת ספיגה – במראה שלה היא מאוד דומה לצמה ומיוצרת בטכניקה של קליעה.
  • שרשרת ונציה – כוללת חוליות מרובעות שמחוברות זו לזו.
  • שרשרת רולו – מאוד דומה לקודמתה אך מורכבת מחוליות עגולות.
  • שרשרת מסובבת – שרשרת קלאסית המיוצרת בטכניקת קליעה וסיבוב.
  • שרשרת סינגפור – שרשרת המיוצרת בטכניקה של ליפוף.

 

גברים, נשים ומגוון רחב של שימושים

בין אם אתם גברים קשוחים ומסוקסים ובין אם גברים עדינים ומחוברים, בין אם אתן נשים חסרות פחד ובין אם רכות ואימהיות, הסוגים השונים של שרשראות זהב פותחים בפני כולם את האפשרות לבחור בדגם שמבטא את אישיותם הכי טוב. שרשראות זהב ישמשו אתכם למטרות רבות ויש להן תפקיד גדול בחיים המודרניים: הן מתאימות כאביזר משלים לכל בגד, הן מהוות את הבסיס המושלם לתליונים, ניתן לשלב כמה מהן ביחד וליצור אפקט מרשים ואופנתי ואפשר אף לשבץ עליהן אבנים קטנות או יהלומים. היתרון: שרשראות הזהב מתאימות לכל בגד וסגנון לבוש וניתן להתאים אותן לכל לוק.

 

מה חשוב לדעת?

לא כל השרשראות מיוצרות מזהב אמיתי, ישנן שרשראות שהן חיקוי או שכוללות ציפוי זהב על המתכת. כדאי לבדוק שהשרשרת שלכם מיוצרת מזהב אמיתי, זאת בהנחה כמובן שאתם רוצים את הדבר האמיתי. מומלץ לבדוק שיש אישור של מכון התקנים ושמדובר בתכשיט שיוצר תחת בקרת איכות קפדנית. את השרשראות הגולמיות אפשר לשדרג בדרכים שונות ומגוונות בין אם על ידי הוספת תליון, בין אם על ידי עיצוב שרשת שם, או חיבור של כמה שרשראות בסיס ביחד לשרשרת אחת ובין אם על ידי שיבוץ אבני חן ויהלומים. הסוגים השונים מתאימים לעולמות וסגנונות שונים ומאפשרות לכל אחד ואחת להתחדש כרצונם בהתאם לטעמם האישי והעדפתם האופנתית.


הסוגים השונים של שרשראות בסיס פותחים עבורכם פתח לעולם שלם של אפשרויות עיצוב. כדי לבחור נכון עשו מעט תחקיר ושיעורי בית, לימדו על סוגי השרשראות הקיימים והבינו כיצד לעבוד איתם באופן מיטבי.

מחשבון זהב