שרשרת שם מזהב - צעד אחד קדימה בחנויות התכשיטים

שרשרת שם מזהב היא מהטרנדים הפופולריים בענף התכשיטים כבר שנים רבות. אם חשבתם שיש רק דרך אחת לקבל שרשרת שם, חשבו שנית.


שרשרת שם מזהב, כשמה כן היא, שרשרת זהב ולה תליון מעוצב באותיות המרכיבות את שם העונדת (או העונד). אם עד היום אפשר היה לרכוש את המוצר כשהוא מוגמר בחנות וכך לא לשלוט בעיצוב, כיום אפשרויות הבחירה הן רבות ומגוונות משמעותית. כל אחד כל אחת יכולים לעצב לעצמם שרשרת העונה בדיוק על טעמם במסגרת התקציב העומד לרשותם. איך זה פועל? מיד נרחיב.

שרשרת שם  מזהב
שירות חדש בברכת זהב

לחברת "ברכת זהב" ניסיון רב בתחום המתכות היקרות ולאורך שנות הפעילות הרבות (40 במספר, נכון לכתיבת שורות אלו) אנשי החברה עובדים בסיטונאות עם חנויות ומאפשרים להם לרכוש חומרי גלם, חומרי עזר ואביזרים חצי מוגמרים. נוסף, החברה מספקת לחנויות שירות להזמנת שרשרת שם עשויה מזהב אמיתי לפי בחירה. הבחירה כוללת את סוג הפונט, סוג המתכת, אורך השרשרת ועוד אפשרויות.


סוג המתכת

סוג המתכת  הוא אחד הפרמטרים שהלקוחות יכולים לבחור בעת עיצוב השרשרת. אין צורך להתפשר על הטעם האישי, אפשר לעצב שרשרת בהתאמה אישית העונה במדויק על כל העדפות של כל אחד ואחת. האפשרויות אשר עומדות לרשות המזמינים: זהב לבן, זהב צהוב וכסף, מהן הם יוכלו לבחור את זו המועדפת עליהם ביותר.


סוג הפונט

לכל אחד טעם משלו. דבר זה בא לידי ביטוי גם בבחירת התכשיטים. כיוון שהתליון שלשרשרת השם הוא – שם, הדבר האישי של כל אחד, פתחנו את האפשרות לבחור בפונט לפי טעם אישי. אפשר לבחור מתוך מגוון פונטים, בעברית ובאנגלית. שרשראות השם מיוצרות במכונת CMC בטכנולוגיית חריטה.


סוג השרשרת

בעולם התכשיטנות סוגים שונים של שרשראות, אשר לכל אחת מראה אחר וסגנון אחר. ההבדל בין השרשראות השונות מתבטא במבנה שלהן וכן בסוג החוליות אשר מרכיבות אותן. על כן אפשר לבחור את הדגם המועדף מתוך סוגי השרשראות הללו: שרשרת ספיגה, שרשרת ונציה, שרשרת מסובבת, שרשרת סינגפור, שרשרת רולו, שרשרת חבל ועוד.


אורך השרשרת

עיצוב השרשרת כולל גם התייחסות לאורכה. אנשים שונים מעדיפים שרשראות באורכים שונים. אורך השרשרת משפיע על המוצר המוגמר. וגם כאן ישנה בחירה. כך יוכלו לקוחותיכם ליהנות משרשרת שם הקולעת במדויק לטעמם האישי.


בחברת "ברכת זהב" נשמח לייצר שרשרת זהב עם שם בהתאם לבחירה האישית של הלקוחות. אתם מוזמנים ליצור קשר ולבוא לראות את שלל העיצובים והדגמים שלנו, להציע ללקוחות שלכם וליהנות מהניסיון שלנו והמכשור החדשני והמדויק.

מחשבון זהב