תערוכת תכשיטים - ג'ובלה

אחד האירועים המרכזיים של תעשיית התכשיטים והזהב בישראל היא תערוכת התכשיטים –ג'ובלה, אליה מגיעים כל המי ומי בענף לרבות אנשי מקצוע וקניינים מהארץ ומרחבי העולם. התערוכה מתקיימת  במלון דיוויד אינטר קונטיננטל.

תערוכת תכשיטים היא ההזדמנות המושלמת להיחשף לטרנדים חדשים בעולם העיצוב, לראות דגמים מעניינים ומקוריים של המעצבים השונים ואף לשווק ולמכור תכשיטים אלו לקניינים שונים, אשר מחפשים להעשיר את ההיצע הקיים בחנויות שלהם. בתערוכה ניתן לרכוש גם חומרי גלם ותכשיטים חצי מוגמרים, וכן ללמוד על כל האפשרויות, החדשות והישנות, הקיימות בתחום. כדי להשיג את המטרות הללו ולחשוף לקהל הרחב את כל הדגמים החדישים ביותר בעולם עיצוב התכשיטים בישראל, במלון דיוויד אינטר קונטיננטל.
 

מהי מטרת התערוכה?

התערוכה היא פרי שיתוף פעולה המתקיים בין התאגדות התכשיטים בישראל לבין מפיקים מן השורה הראשונה. בתערוכה יציגו מעצבים צעירים וחדשים את פרי יצירתם,לצד מעצבים וחנויות ותיקות אשר אין זו להן הפעם הראשונה בג'ובלה. התערוכה מיועדת למשווקים השונים, בעלי החנויות והרשתות, יצרנים, סוחרים וקמעונאים אשר מגיעים אליה מרחבי העולם כדי להתרשם מהמגוון הרחב של הפריטים המוצגים,וכמובן, להתערבב ולהתחכך עם קניינים נוספים, בדרכם להשיג חלון הזדמנויות עסקי.
 

עולם שלם של תכשיטים תחת קורת גג אחת

בג'ובלה ניתן למצוא תכשיטים וחומרי גלם המוצעים בטווח רחב של מחירים, החל ממאות שקלים ועד למיליוני דולרים. כיוון שמדובר בתערוכה בינלאומית ומובילה המבקרים בה יוכלו ללמוד על ההשפעות האופנתיות ביותר, לבדוק מהן המגמות הבולטות ביותר בתעשייה ולהתרשם מהטכנולוגיות החדישות ביותר המשמשות ליצור תכשיטים. בתערוכה משתתפות גם חברות ביטוח שונות המציעות כיסויים ביטוחיים לתכשיטים ולחומרי הגלם, כמו כן מוצגים מגוון רחב של אריזות ומתקני תצוגה ייחודיים, אף הם מוצרים שמשמשים את הקניינים בתחום.
 

לא רק תכשיטים מוגמרים אלא גם חומרי גלם מסוגים שונים

מלבד תכשיטים, מוצגים בתערוכה גם חומרי גלם שונים לרבות זהב, כסף ותפזורת של יהלומים. בין כל החברות המוכרות אשר פוקדות את התערוכה בולטת"ברכת הזהב", חברה משפחתית הפועלת למעלה מ- 40 שנים בתחום. תחומי התמחותה כוללים: קנייה, מכירה וזיקוק של מתכות יקרות כגון זהב טהור, כסף טהור, פלטינה ופלדיום. מלבד אלו, החברה מציעה תכשיטים חצי מוגמרים לתעשיית התכשיטים וכן תכשיטים לשיבוץ יהלומים תוך התחייבות לשירות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר.

תערוכת התכשיטים ג'ובלה היא המקום המושלם לפגוש חברות כמו "ברכת זהב" ולהחכים בנושא תעשיית התכשיטים בארץ ובעולם. לכן, אם אתם מתעניינים בתחום, מוטב שתשמרו את התאריכים ותבקרו במלון דיוויד אינטר קונטיננטל.

מחשבון זהב