מוכרים זהב? ברכת זהב קונה!

בכל בית מצוי זהב בצורה כלשהי, גם תכשיטים וגם פריטים נוספים. את הזהב הזה אפשר להפוך לכסף מזומן כאשר מוכרים אותו לזיקוק והתכה לגושי זהב אצל סוחרי מתכות טהורות אמינים והוגנים. מחירי הזהב משתנים ונקבעים בכל יום לפי מדדים שונים ברחבי העולם, אבל הם תמיד ישמרו על ערכם הגבוה ותמיד ישמשו  מטבע עובר לסוחר פשוטו כמשמעו. לנוחותכם, באתרנו מחשבונים המסייעים לכם לדעת כמה כסף מזומן נמצא אצלכם במגירות בצורת תכשיטי זהב. בדקו את השווי של הזהב שברשותכם ובואו להמיר אותו למזומן.
 

תכשיטי זהב

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

מה אנחנו מציעים לכם?

ברכת זהב בע"מ היא חברה הסוחרת לא רק בתוצרים המוגמרים של הזהב בצורת תכשיטים או אביזרים שבהם משתמשים צורפים לעיצוב כתכשיטים ולשיבוץ אבנים טובות. אנחנו סוחרים גם בזהב טהור למטרות שונות, לגופים ולאנשים פרטיים. אנחנו מציעים שירות קנייה של פריטי זהב שונים שעוברים אצלנו תהליך התכה וזיקוק עד שהזהב הטהור חוזר לצורתו הגולמית ואפשר לעשות בו שימוש נוסף. אנחנו קונים מכם את גושי הזהב או שאתם מקבלים אותו בצורתו הגולמית, לבחירתכם. מי שבוח

ר למכור לנו את הזהב מקבל מאתנו מזומן במקום לפי שוויו של גוש הזהב שהופק מהפריט שמכר לנו. אין כאן מכירה סיבובית ואין כאן כסף רק על תנאי כי אם כסף מזומן במקום מבלי להתחכם ומבלי להשתהות, לפי המחשבונים והתעריפים הרשמיים של סוגי הזהב השונים, כפי שהם מוצגים אצלנו באתר.
 

לקוחות מרוצים מהשירות

לקוחות רבים שלנו הגיעו אלינו במקרה והופתעו לגלות כמה קל ופשוט התהליך, כך שמה שמצאו בבית וכבר לא רצו בו יותר עבר במהירות הערכה מקצועית, שקילה ומדידה והפקת זהב טהור. את המזומן קיבלו מיד בצ'ק או בהעברה בנקאית עם סיום התהליך כך שאין צורך לחכות עד שנמכור אותו הלאה. הפגישות מתואמות מראש כדי לשמור על הפרטיות שלכם במטרה להעניק לכם את השירות הטוב והאדיב ביותר. אם יש צורך בהפקדת מזומן עדיף שנקבע פגישה בזמן פעילות הבנקים. אם התכשיטים שלכם זקוקים למומחים לאבנים המשובצות בהם נוכל לתאם מועד לפגישה משותפת אתם. הכל נעשה בדיסקרטיות ומתוך מחשבה עליכם, הלקוחות המרוצים.
 

התקשרו אלינו כדי לגלות כמה זה קל להפיק מזומן מזהב

כדי לדעת כמה כסף שווה הזהב שבידיכם ומה אפשר לעשות בו, התקשרו אלינו לטלפון 03-6219999 או דרך האתר ותאמו פגישה פרטית. כשתגיעו נבצע הערכת שווי מדויקת למידת הקראט והמשקל מבלי לפגוע בתכשיט וללא כל עלות.

מחשבון זהב